Bank Spółdzielczy w Kłobucku poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Analityk Kredytowy

Twój zakres obowiązków:
- analiza sytuacji ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
- dokonywanie oceny ryzyka kredytowego Klientów Banku z segmentu MŚP,
- strukturyzacja transakcji kredytowych, w tym ocena prawnych zabezpieczeń
- opracowanie propozycji warunków decyzji kredytowych
- przygotowanie projektów opinii/decyzji kredytowych
- prezentacja transakcji i stanowiska ryzyka na komitecie kredytowym oraz wobec decydentów
- podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji
- udział w kluczowych projektach związanych z procesem kredytowym dedykowanym klientom MŚP, w tym udział w pracach nad doskonaleniem procedur i procesów kredytowych

Nasze wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość)
- co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z analizą zdolności kredytowej przedsiębiorstw i oceną ryzyka kredytowego
- praktyczna umiejętność oceny projektów inwestycyjnych
- doświadczenie w strukturyzacji transakcji
- umiejętność identyfikowania i analizowania kwestii problemowych
- praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości oraz analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
- dobrą znajomość prawa bankowego, produktów bankowych, prawnych form zabezpieczeń
- dobra i efektywna organizacja czasu pracy
- samodzielność, odpowiedzialność, terminowość, zaangażowanie do pracy
- dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 110 letnią tradycją
- umowę o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie, premie motywacyjne
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowanie do wypoczynku
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- ubezpieczenie grupowe
- Pracowniczy Program Emerytalny

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna do pobrania

Korzystając z kart bankomatowych należy pamiętać o:

  • nie zapisywaniu numeru PIN;
  • nie trzymaniu numeru PIN i karty w jednym miejscu;
  • nie udostępnianiu numeru PIN i karty innym osobom;

Zgubiona lub skradziona karta bankomatowa?

Niezwłocznie zgłoś taką sytuację telefonicznie: (+48) 828-828-828 lub (+48) 86 215 50 50 czy też osobiście w dowolnej jednostce Banku Polskiej Spółdzielczości lub Banku Spółdzielczego. Bank ponosi odpowiedzialność finansową za transakcje dokonane od momentu zgłoszenia zastrzeżenia karty.